3

The First Descendant стартувала в Steam дуже непогано

У топах Steam намалювався новий гучний реліз - The First Descendant, умовно-безкоштовний лутер-шутер із кооперативом. За класикою подібних історій успіху, величезні числа онлайну сусідять зі змішаними відгуками користувачів.

Про що The First Descendant

В описі The First Descendant наголошують на стратегічних боях проти величезних босів, унікальних персонажів із різними вміннями, захопливій стрілянині, луті, кооперативі на чотирьох і високоякісній графіці на Unreal Engine 5. Видавцем і розробником виступає південнокорейська корпорація Nexon.

Сьогодні The First Descendant стартувала на ПК, PlayStation і Xbox. У Steam гра вже б'є рекорди: на момент написання новини одночасний онлайн перевищив 229 000 осіб і виніс The First Descendant на шосте місце за цим показником серед усіх ігор сервісу. Крім того, зараз The First Descendant посідає перше місце за виручкою в Steam (а зараз там, між іншим, великий літній розпродаж!).

Онлайн The First Descendant

Відгуки The First Descendant

Незважаючи на явний комерційний успіх, відгуки користувачів змішані. Претензії найрізноманітніші: у когось не з'являються покупки, у когось не запускається гра, хтось скаржиться на велику кількість донату або оптимізацію, когось не влаштовує, що The First Descendant вимагає згоди на передачу особистої інформації невідомо куди, а хтось просто називає гру "копією Warframe і Destiny з AliExpress".

Утім, у позитивних відгуках теж згадують схожість із Warframe, але в позитивному ключі. Зараз у The First Descendant проходить попередній сезон. У грі вже доступний бойовий пропуск, а першу порцію нових персонажів додадуть у серпні.

Коментарі
Вибір емоджі
MrApple561
MrApple561
02.07.2024, 20:21

Хотів спробувати цю гру, але шекелей не має(

Reply

Відповісти

LLeeepps
LLeeepps (Назарій Семенюк)
02.07.2024, 21:04

Вона ж безкоштовна🙃

Reply

Відповісти

MrApple561
MrApple561
02.07.2024, 22:54

Тоді я її з чимось сплутав🫠🫣

Reply

Відповісти

Opdeit
Opdeit
06.07.2024, 19:40

Новий Helldivers який гарно стартував, новий Palworld який гарно стартував, новий The First Descendant який гарно стартував

Reply

Відповісти