4

Над наступною Battlefield працює найбільша команда в історії серії

Компанія Electronic Arts опублікувала звіт за підсумками фінансового року, який завершився 31 березня. Загалом це були хороші 12 місяців для компанії, виручка склала 7,43 мільярда доларів, що на 1% більше, ніж у 2023 фінансовому році. Основний дохід пов'язаний з успіхом спортивних ігор, зокрема EA Sports FC 24 і Madden NFL 24.

Як просувається розробка нової Battlefield

Під час спілкування з інвесторами глава компанії Ендрю Вілсон висловив оптимізм щодо розробки нової частини Battlefield. За його словами, гра створюється найбільшою командою розробників за всю історію франшизи. Також він назвав майбутню Battlefield приголомшливою грою-сервісом. Це означає, що модель із сезонами та постійним оновленням контенту збережеться.

Над розробкою нової частини вже працюють студії DICE, Criterion і Ripple Effect Studios. Нещодавно до них приєдналася Motive Studios, яка має зосередитися на сюжетному контенті. Рік тому Motive Studios випустила чудовий ремейк Dead Space, але гра не виправдала фінансових очікувань. Через це розробку нової частини згорнуто, а команда розробників тепер допомагає з Battlefield.

Також компанія представила лінійку ігор на новий фінансовий рік. Це стандартний для EA набір спортивних ігор, одна партнерська гра в четвертому кварталі та якась гра за власною франшизою. Журналісти припускають, що цією невідомою грою є Dragon Age: Dreadwolf. Самі розробники обіцяли більше новин про Dreadwolf цього літа, і за чутками, повноцінний реліз має відбутися до кінця поточного календарного року.

Коментарі
Вибір емоджі