4

Nintendo представить нову консоль до квітня 2025-го

Як свідчить запис, новини про наступну консоль Нінтендо мають з'явитися "протягом поточного фіскального року", який закінчується 31 березня 2025-го. Фурукава дав ясно зрозуміти, що чекати звісток про так звану Switch 2 на червневому шоу точно не варто. Раніше найрізноманітніші джерела доповідали, що запуск нової консолі Nintendo був намічений на 2024 рік, але пізніше його відклали до початку 2025-го. Якщо вірити японському виданню Nikkei, продажі наступниці стартують у березні. Нагадаємо, оригінальна Switch вийшла в березні 2017 року.

Чутки про Switch 2

  • Згідно з останніми чутками, у портативному режимі Свіч 2 працюватиме на "шалено низькій" тактовій частоті, щоб забезпечити кращий час автономної роботи.
  • Під час подкасту Broken Silicon обговорювалася продуктивність майбутньої консолі Nintendo. Співробітники NVIDIA нібито хотіли, щоб консоль досягла 4 терафлопс у режимі док-станції, що вимагало б набагато вищих тактових частот, ніж передбачалося.
  • Moore's Law is Dead і The Phawks припускають, що трасування променів присутнє в основному в ААА-іграх Nintendo, з огляду на те, що компанія проводить надзвичайно великий обсяг робіт з оптимізації, щоб домогтися найкращої якості зображення при прийнятній продуктивності. Сторонні розробники будуть використовувати тільки технологію NVIDIA DLSS.
  • Як повідомляє видання Vandal, хоча форм-фактор Switch 2 буде багато в чому схожий з форм-фактором попередника - гібридна конструкція і знімні Joy-Cons, - самі Joy-Cons матимуть дещо іншу форму. Замість того щоб вставляти їх у консоль, як у нинішній Switch, Joy-Cons Switch 2 нібито кріпитимуться до консолі на магнітах. У звіті стверджується, що це означає, що консоль наступного покоління не буде сумісна з Joy-Cons нинішньої Switch, хоча, як стверджується, вона буде сумісна з Switch Pro Controller.
  • Також говориться, що поки немає підтвердження того, чи буде підтримуватися зворотна сумісність, але попередні витоки стверджували, що консоль дійсно буде підтримувати як цифрову, так і фізичну зворотну сумісність.
Коментарі
Вибір емоджі
MrApple561
MrApple561
07.05.2024, 17:48

Давно вже час Наразі Switch відчувається супер тормознутим Так, він набагато легший і тошний від Steam Deck чи ROG Ally, але камон Хоча б мінорне оновлення заліза моло відбутися ще роки два тому

Reply

Відповісти