3

ПК-версію Ghost of Tsushima зняли з продажу в країнах, де немає PSN

Коли Sony хотіла вводити обов'язкові акаунти PSN для Helldivers 2, вона зробила дивний фінт: гру зняли з продажу в тих країнах, де офіційно немає PSN, і не повернула досі, хоча PSN для ПК-версії більше не потрібен, про це ми писали в цій новині.

В яких країнах недоступна Ghost of Tsushima

Тепер аналогічне відбувається з ПК-версією Ghost of Tsushima: база даних SteamDB зафіксувала, що гру зняли з продажу в тих самих країнах, що й Helldivers 2. Список містить 181 країну.

На багатьох територіях раніше вже було відкрито передзамовлення Ghost of Tsushima.

Згідно з численними повідомленнями від користувачів (наприклад, в обговореннях Steam), людям, які попередньо замовили гру з регіону, де вона більше не продається, примусово повертають гроші.

Акаунт PSN для гри все одно не потрібен - одиночна кампанія повністю доступна без нього. C PSN доведеться зв'язатися у двох випадках: якщо ви хочете грати в мультиплеєрний режим Legends або мати доступ до нового оверлею PlayStation.

Наразі ні видавець, ні розробники не коментували зняття гри з продажу. Реліз ПК-версії Ghost of Tsushima відбудеться 16 травня.

Коментарі
Вибір емоджі
MrApple561
MrApple561
12.05.2024, 10:24
(відредаговано)

Мені здається, у відділу Соні що відповідає за просування PSN просто не вистачило Голосного Американця, який би натурально пояснив, що це галіма ідея і не треба цього робити Відкривати продаж у 177-ми країнах тільки щоб потім повертати гроші це чийсь дуууууже великий пройоб і недбалість Типу реально чувак який лобіював вимогу обов'язковості акаунту не знав, що він не підтримується у більшості світу?

Reply

Відповісти