5

Бос Ubisoft підтвердив розробку кількох ремейків Assassin's Creed

Завдяки чуткам і витокам ми знаємо, що Ubisoft готує оновлену версію Assassin's Creed IV: Black Flag. Як виявилося, на ній студія не зупиниться. Про те, що в розробці перебувають й інші ремейки асасинської серії, розповів генеральний директор Ubisoft Ів Гіймо.

Що думають в Ubisoft про майбутнє серії Assassin's Creed

Коли керівника запитали про майбутнє Assassin's Creed, той заявив, що франшиза отримає кілька ремейків. "Це дасть нам змогу знову відвідати вже випущені ігри та оновити їх. У деяких старих Assassin's Creed вкрай багатий світ", - поділився Гіймо.

Також він уточнив, що Ubisoft має намір випускати проєкти за AC частіше, проте всі вони помітно відрізнятимуться один від одного - ніхто не хоче отримувати одну й ту саму гру щороку. "Наближається багато всього хорошого, включно з уже анонсованою Assassin's Creed Hexe. Вона докорінно відрізнятиметься від Assassin's Creed Shadows. Думаю, народ ми здивуємо", - заявив глава студії.

Уперше про ремейк "Чорного прапора" сайт Kotaku розповів ще рік тому. Тоді джерела видання стверджували, що проєкт перебуває на початковому етапі виробництва. Раніше Ubisoft не робила ремейки Assassin's Creed, обмежуючись лише ремастерами.

У тому ж інтерв'ю Ів Гіймо засудив агресивні випади проти команд і окремих розробників на тлі показу Assassin's Creed Shadows. Саму гру керівник не згадав, але ті, хто перебуває в контексті нещодавніх подій, легко зрозуміють, що йдеться саме про неадекватну реакцію на прийдешнє "Кредо Асасина". Нагадаємо, головними героями японської AC стануть дівчина-синобі Наое і темношкірий самурай Ясуке.

Я хочу ясно дати зрозуміти, що ми в Ubisoft найрішучішим чином засуджуємо ці огидні витівки. І я закликаю всю решту індустрії та гравців приєднатися до осуду подібних дій.
Ів Гіймо

Assassin's Creed Shadows стартує 15 листопада на ПК (EGS, Ubisoft Connect), PlayStation 5 і Xbox Series.

Коментарі
Вибір емоджі
MrApple561
MrApple561
28.06.2024, 21:55

Додадуть рекламу і погіршать продуктивність?)

Reply

Відповісти

Vlados
Vlados
28.06.2024, 22:11

100%)

Reply

Відповісти

LLeeepps
LLeeepps (Назарій Семенюк)
29.06.2024, 07:56

І видалять оригінальні ігри з магазинів :D

Reply

Відповісти

Vlados
Vlados
29.06.2024, 10:21

Всі давно є) Багато з них роздавали даром)

Reply

Відповісти

MrApple561
MrApple561
29.06.2024, 10:35

🤣

Reply

Відповісти