4

Xbox Partner Preview: що очікувати на презентації Microsoft

У рамках нового формату заходу платформотримач покаже 30 хвилин трейлерів і геймплейних роликів від сторонніх партнерів, зокрема ігри, що виходять на Xbox і Windows, а також деякі майбутні ігри Game Pass.

Що очікувати на Xbox Partner Preview?

У новому форматі шоу ми представимо свіжу добірку інді-ігор і вже знайомих фаворитів від наших сторонніх партнерів, таких як Ryu Ga Gotoku Studio, Remedy Entertainment, Studio Wildcard та інших, а також понад 20 хвилин трейлерів і нових геймплейних роликів.
Microsoft
На вас чекає остання інформація про внутрішньоігрові активності для гри Like a Dragon: Infinite Wealth, стартовий трейлер Alan Wake 2, перший геймплей Ark: Survival Ascended, занурення в соціальний світ Dungeons of Hinterberg і багато іншого!
Microsoft

Коли і де відбудеться презентація Xbox Partner Preview?

Цифрова трансляція заходу відбудеться у середу, 25 жовтня, о 20:00 за київським часом на каналах компанії:

Microsoft зазначає, що в рамках Xbox Partner Preview не буде жодних додаткових новин, анонсів ігор або інформації про Game Pass, пов'язаних із нещодавнім придбанням компанії Activision Blizzard. Минулого тижня ігровий підрозділ Microsoft розпочав маркетингову кампанію, присвячену святковому сезону, представивши новий трейлер гри під назвою Wake Up and Dream.

У трейлері лунає музична композиція Son Lux, номінованої на премію BAFTA та Оскар за музичну партитуру до фільму "Все й одразу". Microsoft також розмістила рекламу Xbox на новому майданчику Sphere у Лас-Вегасі, заповнивши горизонт міста сферичним логотипом.

Коментарі
Вибір емоджі