0

Перші оцінки Forspoken: критики не в захваті

Ще до перших оцінок можна було почати здогадуватись, що з нової гри під видавництвом Square Enix, Forspoken, щось не так. Після випуску демо версії гри багато гравців залишились дуже не задоволеними якістю цього проєкту. Однак, незважаючи, що реліз був запланований зовсім згодом, розробники запевняли, що вони все виправлять, і взагалі, це старий білд гри (хоча навіщо його тоді давати гравцям?).

Якщо комусь ці слова і подарували надію на добру гру, то вона повинна була почати руйнуватись після новин, що більшості журналістів та блогерам Square Enix ранній доступ до гри не видала. Ранній доступ здебільшого отримали ті, хто нейтрально або позитивно оцінили демо версію.

І ось, ми бачимо перші відгуки, і вони не дуже втішні, і це враховуючи те, що доступ отримали більш-менш лояльні гравці.

Оцінки Forspoken

На сервісі для оцінок Metacritic, середній бал від критиків склав 68/100, а на сайті OpenCritic - 69/100, і рекомендують гру лише 29% критиків. Здавалося б, все не так погано, але не слід забувати, що в ігровій індустрії вже давно існує правило, що майже зажди все, що оцінено на менше ніж 70 балів грати буде не дуже приємно.

Оцінка Forspoken на Metacritic Оцінка Forspoken на OpenCritic

Відгуки на Forspoken

Нижче я переклав для вас короткі відгуки від найгучніших ігрових медіа.

Яскраві бої та паркур у Forspoken можуть бути цікавими, але цього недостатньо, щоб зробити його штамповану історію та пустий відкритий світ дуже цікавим для дослідження.
- IGN - 6/10
Forspoken є візуальним і музичним задоволенням, але нудні бої та слабкі, не цікаві герої створюють посередній досвід.
- GameSpot - 5/10
Історія Forspoken і бої не досягають висот, які задають пересування та дослідження, але, на щастя, ці два останні елементи складають більшу частину ігрового досвіду.
- Game Informer - 7.5/10
Коментарі
Вибір емоджі