0

Тох Хендерсон розповів деталі про нову PlayStation

Відомий інсайдер Том Хендерсон, інсайди якого досить часто збуваються, написав новий тред у Twitter, у якому він поділився інформацією про наступні консолі PlayStation. Нагадаю, що ще в вересні 2022 він розповідав, що Sony випустять PlayStation без дисководу. А цього разу інсайдер розповів ще більше інформації.

PlayStation 5 Slim чи PS5 Pro?

За словами інсайдера, нова консоль не матиме маркування Slim чи Pro. Це буде "друге покоління" звичайної, базової PS5. Проте від своїх слів про змінний дисковід він не відмовляється. На скільки відомо Тому Хендерсону, нова консоль повністю замінить нинішні приставки (як Digital, так і звичайну версію). Виробництво нової моделі розпочнеться у квітні, а у вересні вона з'явиться в продажі. Попередні ж варіанти консолей перестануть випускати до кінця 2023.

Що стосується всіх чуток про PS5 Pro і PS5 Slim - я не думаю, що на нас чекають Pro і Slim. Наскільки я розумію, Sony готує "друге покоління" звичайної PlayStation 5. Поточні приставки перестануть виробляти до кінця 2023 року, нова модель почне збиратися у квітні і вийде у вересні 2023 року.

Sony не припинила б виробництво PlayStation 5 "першого покоління", якби планувала продавати різні моделі, що відрізняються за вартістю та характеристиками заліза.

Нова буде дешевша у виробництві та дозволить заощадити на транспортуванні. Так що вони будуть виробляти тільки її - консоль зі знімним дисководом.
- Том Хендерсон

З приводу ж PS5 Pro, Том Хендерсон заявив, що від своїх джерел в компанії Sony він більше чув вже про PlayStation 6, ніж про PS5 Pro. На основі цього він робить висновок, що Pro версія консолі не є пріоритетною для Sony в нинішньому поколінні.

Не впевнений, чи взагалі буде Pro-версія консолі в цьому поколінні. Потенціал звичайної PlayStation 5 досі не розкритий, та й купити її вільно все ще не скрізь можна, і до кінця року навряд чи вона стане масово доступною. Все, що я можу сказати - про PlayStation 6 вже чув більше, ніж про PlayStation 5 Pro.
- Том Хендерсон
Коментарі
Вибір емоджі