0

Hogwarts Legacy за 2 тижні заробила більше, ніж деякі фільми про Гаррі Поттера

Hogwarts Legacy всього за 2 тижні змогла обійти по прибутку деякі частини фільмів зі всесвіту Гаррі Поттера. Проєкт Abalance Software, за офіційними даними, заробив більше 850 мільйонів доларів з моменту релізу. Це більше ніж заробила будь-яка частина "Фантастичних звірів" (найбільш прибуткова з них заробила 814 мільйонів), та, навіть, "В'язень Азкабану". А вже зовсім трохи гра наздожене "Таємну кімнату" (879 мільйонів) та "Кубок вогню" (896 мільйонів).

Втім, у порівнянні береться до уваги лише дохід з офіційного показу у кінотеатрах, та не рахується дохід від продажів фільмів на DVD, продаж ліцензій, мерчу та інших речей по магічному всесвіті. Якщо ж рахувати весь дохід з кожного фільму, то він може виявитись суттєво більшим. Однак все ж це не заперечує успіх гри, як фінансовий, так і загальний.

Нагадаю, що гра вийшла 10 лютого 2023 на PlayStation 5, Xbox Series та ПК. Ще з моменту релізу, я писав, що гра отримує позитивні відгуки від критиків, попри технічні проблеми.

Також, гра має вийти на минуле покоління приставок (PlayStation та Xbox One) на початку квітня, а також на Nintendo Switch в липні цього року.

Якщо ви досі вагаєтесь купувати гру чи ні, то рекомендую ознайомитись з моїм оглядом Hogwarts Legacy. За посиланням ви зможете знайти як текстову, так і відео версію огляду.

Інфографіка порівняння заробітку гри та фільмів всесвіту Harry Potter'у

Нижче ви зможете знайти інфографіку, де порівнюється дохід гри Hogwarts Legacy, та дохід кожного з фільмів всесвіту Гаррі Поттера з офіційного прокату у кінотеатрах.

Порівняння доходів фільмів серії Harry Potter та гри Hogwarts Legacy
Коментарі
Вибір емоджі