0

Стала відома перша гра, яку отримають підписники PS Plus у квітні 2023

Стала відома перша гра, яку, без додаткової оплати, отримають підписники PlayStation Plus у квітні 2023. Хоч і вся підбірка буде анонсована 29 березня, однак, компанія Sony підтвердила, що шутер під назвою Meet Your Maker від Behaviour Interactive увійде у підписку PS Plus за цей квітень. З цікавого варто зазначити те, що гра виходить 4 квітня, і на консолях PlayStation - одразу в підписці, що не може не радувати фанатів консолей Sony.

Також гра завітає і на Xbox, і на ПК в Steam, а зараз відкриті передзамовлення. Однак, що очевидно, там гру доведеться купувати, а не отримувати безкоштовно.

Meet Your Maker стане релізом першого дня на PlayStation

Meet Your Maker буде у PS Plus за квітень

Що відомо про Meet Your Maker зараз? Це буде шутер від першого лиця у сетингу постапокаліпсису, із можливістю грати в кооперативі разом зі своїми друзями. Основною особливістю гри буде система будівництва. Гравцям доведеться будувати свої бази, а також рейдити бази інших гравців. Загалом, за описом гра нагадує Rust, але в іншому сетингу.

Також, команда активно роздавала блогерам ключі та передчасний доступ до гри, завдяки чому у інтернеті ви зможете знайти багато відео із геймлпеєм та ранніми оглядами. Однак, слід пам'ятати, що такі передчасні відео можуть бути рекламними та/чи не досить об'єктивними.

Коментарі
Вибір емоджі