0

Том Хендерсон: Sony може випустити PlayStation 5 Pro у кінці 2024, а цього року - PS 5 із від'єднувальним дисководом

Видання Insider Gaming, яке заснував відомий та авторитетний інсайдер Том Хендерсон, повідомило, що PlayStation 5 Pro знаходиться у розробці і має вийти до кінця 2024 року. Нагадаю, що раніше, сам Том Хендерсон говорив, що він більше чув про PayStation 6, ніж про PlayStation 5 Pro, та що pro версія консолі не є пріоритетною для компанії Sony, про що я розповідав ось у цій статті.

Дивно чути таку різку зміну риторики від Тома Хендерсона, оскільки зазвичай він дає досить точні прогнози, які дуже часто здійснюються.

Про характеристики ж pro версії багато зараз не відомо. Наразі, виходячи з недавніх патентів Sony, вони шукають можливість покращити трасування променів у наступній консолі, що може бути сильним покращенням для про версії.

А що там про PlayStation 5 зі знімним дисководом?

У тій же статті, про яку я говорив раніше, інсайдер також стверджував, що на нас також чекає нова ревізія базової пс 5, у якій буде змінний дисковод. Таким чином компанія хоче оптимізувати виробництво, випускаючи лише одну версію консолі, просто змінюючи комплектацію. Для користувачів це також може стати плюсом, адже у разі поломки приводу гравці зможуть просто купити новий дисковод, а не ремонтувати цілу приставку.

Щодо новин про цю версію, то у виданні уточнили дату виходу цієї ревізії. За словами Insider Gaming, PS5 зі знімним дисководом має вийти до кінця цього року.

Однак, нічого кардинально нового чекати не варто, це буде все та ж приставка, з невеликими відмінностями. Ось, що про ню говорив сам Том Хендерсон раніше:

 Наскільки я розумію, Sony готує "друге покоління" звичайної PlayStation 5. Поточні приставки перестануть виробляти до кінця 2023 року, нова модель почне збиратися у квітні і вийде у вересні 2023 року.Sony не припинила б виробництво PlayStation 5 "першого покоління", якби планувала продавати різні моделі, що відрізняються за вартістю та характеристиками заліза.Нова буде дешевша у виробництві та дозволить заощадити на транспортуванні. Так що вони будуть виробляти тільки її - консоль зі знімним дисководом.  
Том Хендерсон
Коментарі
Вибір емоджі