0

В EA Sports FC (наступниці FIFA) не буде російських коментаторів

ЗМІ повідомляють, що в EA SPORTS FC™, наступниці (FIFA) від Electronic Arts не буде російських коментаторів та російської озвучки загалом. Видання, які про це повідомляють, пишуть, що судячи з усього, компанія вирішила відмовитись від російських коментаторів у зв'язку з війною росії проти України.

Про відсутність російської озвучки повідомив коментатор, який раніше працював над футбольними симуляторами серії FIFA.

Нагадаю, що в березні 2022 року через напад росії на Україну, компанія Electronic Arts заборонила кіберспортсменам з росії та білорусі брати участь в матчах по FIFA 22, а згодом взагалі видалила з гри збірну росії, російські футбольні клуби та стадіони.

Чому FIFA перейменовується в EA Sports FC?

Також нагадаю, що в травні 2022 року компанія Electronic Arts, яка і випускала ігри серії  FIFA, не змогла домовитись з Міжнародною федерацією футболу (FIFA) про продовження ліцензії на випуск ігор під брендом FIFA. Розпочались проблеми з того, що федерація футболу захотіла отримувати більше прибутків, від продажу гри та внутрішньоігрових покупок, що не влаштувало EA, і компромісного варіанту не знайшлось. Я розповідав про це в статті про 10 найкращих ігор на 2 в секції про футбол.

Відтепер, якщо ви були фанатом FIFA вам слід звернути увагу на EA Sports FC, адже знайома вам гра буде виходити під цією назвою, а ось під назвою FIFA - ігри від нового партнера Міжнародної федерації спорту, якого тільки почали шукати, тобто наступна гра під цим брендом з'явиться ще не скоро.

Коментарі
Вибір емоджі