0

Microsoft тизерить нову консоль Xbox

Недавно у місті Сан-Франциско пройшла конференція для розробників ігор GDC 2023. На ній була і компанія Microsoft, яка мала власний стенд, присвячений консолям Xbox. Стенд мав назву "еволюція Xbox", та на ньому були представлені всі консолі компанії від Xbox Original до Xbox Series X. Біля кожної з консолей знаходилась табличка з датою виходу кожної з консолей, однак після Xbox Series, компанія встановила пустий стенд, а на табличці з датою виходу біля нього був знак питання.

Навряд чи компанія так би заморочувалась виключно для того, щоб повідомити, що вона продовжить випускати консолі, та не збирається йти з ринку відеоігор, що і так очевидно.

Стенд

Наступний XBOX чи Series Pro / Elite?

На цей час, точно сказати важко, що саме мала компанія на увазі, однак це привернуло увагу багатьох аналітиків та журналістів, які слідкують за ігровою індустрією. Більшість з низ впевнені, що Microsoft активно працює над Pro (Elite) версією консолі.

Воно і не дивно, адже чутки про вихід PlayStation 5 Pro ходять вже досить давно, а Том Хендерсон говорить, що про версія PS5 вийде вже у 2024 році, про що ми писали ось тут. Навряд чи Microsoft залишить вихід Pro версії консолі від конкурента без відповіді.

Коментарі
Вибір емоджі
ShadowMark575
ShadowMark575
02.04.2023, 10:58

Некстген? ⣿⣿⠿⠿⣿⠿⣿⠿⠿⠿⣿⣿⡿⠿⠛⠛⠛⠛⠿⣿⣿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡿⠛⠉⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠉⠻⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡟⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠘⢿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡟⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣾⣿ ⣿⣿⣿⣿⠋⠈⠀⠀⠀⠀⠐⠺⣖⢄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣿⣿ ⣿⣿⣿⡏⢀⡆⠀⠀⠀⢋⣭⣽⡚⢮⣲⠆⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢹⣿ ⣿⣿⣿⡇⡼⠀⠀⠀⠀⠈⠻⣅⣨⠇⠈⠀⠰⣀⣀⣀⡀⠀⢸⣿ ⣿⣿⣿⡇⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣟⢷⣶⠶⣃⢀⣿⣿ ⣿⣿⣿⡅⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢿⠀⠈⠓⠚⢸⣿⣿ ⣿⣿⣿⡇⠀⠀⠀⠀⢀⡠⠀⡄⣀⠀⠀⠀⢻⠀⠀⠀⣠⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⡇⠀⠀⠀⠐⠉⠀⠀⠙⠉⠀⠠⡶⣸⠁⠀⣠⣿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣦⡆⠀⠐⠒⠢⢤⣀⡰⠁⠇⠈⠘⢶⣿⣿⣿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⡇⠀⠀⠀⠀⠠⣄⣉⣙⡉⠓⢀⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣷⣄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣰⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣷⣤⣀⣀⠀⣀⣠⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿

Reply

Відповісти

HeizenHerz
HeizenHerz
02.04.2023, 14:52

🙂👍

Reply

Відповісти