0

The Last of Us Part 1 отримала жахливі оцінки в Steam одразу після виходу

The Last of Us Part 1 вийшла на ПК, і одразу ж отримала жахливі відгуки у Steam. На момент написання статті відгуки гри мають статус "переважно негативних", а рекомендують гру всього 33% гравців. Однак, це ніяк не пов'язано із самою грою у контексті сюжету, геймплею чи історії, а з технічним станом гри на комп'ютерах.

Найбільше гравці жаліються на довгу компіляцію шейдерів перед запуском гри, зависаннями та вилітами.

Розробники з Naughty Dog вже відреагували на ситуацію та заявили, що команда активно вивчає всі проблеми, про які повідомили гравці, і вже зараз працює над виправленням проблем.

Відгуки гравців на The Last of Us в Steam

Нижче зібрав для вас відгуки, які залишають українські геймери до гри.

Найрозповсюдженіша проблема - це погана оптимізація:

На даний момент гра недороблена, оптимізації взагалі немає, поки не рекомендую навіть як саму гру, а ще бажано додати українську мову!!!
Yevhen1P

Також багатьох гравців дратує занадто довга компіляція шейдерів:

Реально симулятор компіляції шейдерів. Пішов зробив всі домашні справи (по більшій мірі сидів на троні),вернувся десь через 40 хв,а там помилка. Перезапустив,запускаю нову гру і безкінечна загрузка. І так постійно. Оп,ах незручно вийшло,як то кажуть. 11700К і 4090 видно замало для Ноті Дог. Це перша гра за останній роки,яка в мене взагалі не запускається. Так треба вміти. Недарма переносили. Потіли пацани. Молодці.
ArcelloV
Добрячий такий шмат вичавили, я не можу пограти уже 2 години, просто чекаю кляті шейдери і дивлюсь на чудові краші раз в 40 хвилин. Превелике дякую за бризок сцяків в лице а не хороший порт.
Rizmekin
Це просто капець! Компіляція шейдерів = 1,5 годин, далі кат сцени і так далі, як виявилось, поки почав грати, вже пройшло 2+ годин, тобто гроші вже не повернеш. Гра оптимізована на 0/10. Беріть по знижці однозначно. Чекаю на патч, бо гроші вже не поверну.
Vovanella

Проблеми з вильотами та зависаннями також присутні:

Висне в головному меню.Чекав гру, а не патч. Поки гірший старт який я коли-небудь бачив.
AZTEC
Симулятор вильоту на робочий стіл
Po1son
Коментарі
Вибір емоджі
HeizenHerz
HeizenHerz
02.04.2023, 14:49

Не грав, але напишу коментар 🙂

Reply

Відповісти