0

Стали відомі безкоштовні ігри PlayStation Plus Essentials за квітень 2023

Компанія Sony опублікувала список ігор, які стануть доступні підписникам PS Plus рівня Essentials (базовий ps plus) та вище. Цього місяця, на диво, ніяких зливів не відбулося, та список ігор був опублікований самою компанією, чого не було вже досить давно. Єдине що, про включення гри Meet Your Maker стало відомо раніше, адже гра тільки виходить, і одразу в пс плюс, про що я писав раніше.

Цього разу іграми місяця PlayStation Plus стали: Meet Your Maker, Sackboy: A Big Adventure та Tails of Iron.

До речі, доступними для завантаження ігри стануть вже 4 квітня.

Безкоштовні ігри для підписників базової PS Plus

А зараз ми розберемо більш детальну кожну з цим ігор. До кожної гри буде прикріплений трейлер, для вашої зручності, а також дата релізу і оцінка на Metacrirtic, якщо така є.

Meet Your Maker

Про цю гру поки мало що відомо, оскільки вона буде релізом першого для у ps plus. Це означає, що гра тільки виходить і одразу у підписці. З Але з того, що ми точно знаємо, то це буде шутер від першого лиця з кооперативом. А основною особливістю буде можливість будувати бази, а також рейдити бази інших гравців. Загалом, за описом гра нагадує Rust, але в сетингу постапокаліпсису.

Дата виходу: 4 квітня 2023

Оцінка на Metacritic: TBA

Sackboy: A Big Adventure

У грі Sackboy: A Big Adventure відома серія Little Big Planet вирішила трохи змінити формулу, та стати 3D платформером. Це один з головних релізів PS5 на виході, і він вже стане доступний по підписці PS Plus, що не може не радувати. Ключовими особливостями є приємна графіка, кооператив до 4 гравців, відомі персонажі, багато кастомізації та приємний платформинг геймплей. Якщо ви давно хотіли пограти з друзями у просто хороший платформер - гра саме для вас.

Дата виходу: 12 листопада 2020

Оцінка на Metacritic: 79/100 від критиків, та в середньому 8.6/10 від гравців

Tails of Iron

Tails of Iron - це мальована RPG з жорстокими боями. Ви повинні допомогти головному герою відновити своє зруйноване королівство, вигнавши безжальний Клан Жаби та їхнього лютого лідера Грінварта. Світ цей чарівний лише на перший погляд, одна допоможуть вам у ньому супутники, яких ви зустрінете продовж подорожі. Виглядає гра досить цікаво, а якщо врахувати, що вона безплатна для підписників пс плюс - то взагалі чудово, можна спробувати.

Дата виходу: 17 вересня 2021

Оцінка на Metacritic: 81/100 від критиків, та в середньому 7.1/10 від гравців

Коментарі
Вибір емоджі
HeizenHerz
HeizenHerz
02.04.2023, 14:48

👍

Reply

Відповісти