0

Metacritic змінить правила модерації після скандалу з Horizon: Forbidden West

Одна з найпопулярніших платформ для оцінок ігор, фільмів та іншого медіаконтенту - Metacritic змінить правила модерації відгуків та оцінок користувачів після нещодавнього скандалу з доповненням Burning Shores для Horizon: Forbidden West.

За словами платформи, вони вирішили прийняти таке рішення після великої кількості "образливих" та "зневажливих" відгуків до вищезгаданого DLC.

Наша команда розглядає кожне повідомлення про порушення (включаючи, але не обмежуючись ними, расистські, сексистські, гомофобні, образи інших користувачів тощо), і якщо трапляються порушення, то відгуки видаляються. Зараз ми розвиваємо наші процеси та інструменти, щоб запровадити суворіші правила модерації в найближчі місяці
Заява Metacritic

Зараз модератори Metacritic почали самостійно, в ручному режимі видаляти "неприйнятні" відгуки від гравців для Horizon Burning Shores. Завдяки цьому, оцінка доповнення від гравців виросла з 2.8 до 4.0 балів.

Нагадаю, що минулого разу правила модерації та написання відгуків також мінялися через гру від PlayStation - The Last of Us Part 2. Раніше відгуки можна було залишати ще до виходу гри (що і справді було дивним рішенням), чим скористувались гравці, та почали залишати гнівні відгуки після одного з трейлерів. З того часу, з момент виходу гри має пройти 3 дні для того, що розблокувалася можливість писати коментарі до неї.

Скандал з DLC Burning Shores для Horizon: Forbidden West

Раніше цього тижня я писав, що гравці почали масово занижувати оцінки доповнення Burning Shores для Horizon Forbidden West.

Якщо коротко підсумувати, що гравці були не задоволені тим, що сама гра вийшла на PlayStation 4, а ось доповнення лише на PlayStation 5. Але основною причиною, звісно, було те, що Елой, головна героїня гри, могла стати лесбійкою, після одного з виборів гравця. Багато геймерів побачили в цьому ЛГБТ пропаганду, та сильно розлютилися. Більш детально можете ознайомитись із ситуацією за посиланням.

На момент написання попередньої статті, оцінка гри від гравців трималась на рівні 2.8 балів.

Коментарі
Вибір емоджі
Blumhouse22
Blumhouse22 (Сергій Воронов)
26.04.2023, 12:01
(відредаговано)

Достатьно дивна політика приймати оцінки гравців котрі навіть не грали в гру. Так що вже давно пора модернізувати систему

Reply

Відповісти

Wolverine
Wolverine (Roman )
27.04.2023, 00:09

Якщо бути нейтральним, то яким боком повинна бути прив'язка обліковий запис до Metacritic? якщо гравець не купив гру, а грає через підписку? або сімейна підписка? так через підписку, ти не володієш грою, або має диска? то що? і взагалі metacritic комерційна компанія довіри 0

Reply

Відповісти

LLeeepps
LLeeepps (Назарій Семенюк)
27.04.2023, 11:51

Ну можна зробити щось типу як в нас на Gameverse. Користувачі підключають профілі, і якщо хтось грав у цю гру хоч на якійсь платформі, то можна давати можливість оцінювати гру, якщо ні - то ні. Тут відпадуть проблеми і з дисками, і з підписками. Це зробити важко (хоча не думаю, що важко для Metacritic), але цілком реально. Інша справа, що тоді оцінок стане менше, люди будуть менше заходити на сайт, а це менше реклами, та, відповідно, менше заробітку.

Reply

Відповісти

Wolverine
Wolverine (Roman )
27.04.2023, 15:12

Так частково розумію, так на сайті усе просто мені подобається 💙💛 є багато але... напевно знаєте, якщо писати, то тільки у приват, у мого боку мало позитива 😓 но немає потреби хвилюватися, справа тільки у такий вид системи, вона ненадійна. Тому я займаю нейтральну позицію, від своєї позиції не відмовляюсь. Інша справа = повір ні, буде набагато гірше ніж ви описали) це стосується тільки до таких як metacritic, у вас такі проблеми не буде.

Reply

Відповісти