0

Ексклюзив Microsoft Redfall отримав погані відгуки від преси та гравців

Останнім часом компанія Microsoft не сильно радувала своїх фанатів свіжими релізами. Однак, виправити ситуацію мали Redfall та Starfield. Нагадаю, що Redfall взагалі не мав бути ексклюзивом, однак Microsoft скасували версію для PlayStation 5. І ось гра вийшла, але як ігрова преса та блогери, які отримали ранній доступ до проєкту від Arcane, так і звичайні геймери, залишились не в захваті від гри.

Гравці та журналісти сварять гру як за проблеми з геймплеєм, так і за жахливий технічний стан проєкту. Навіть більш стримані та позитивні відгуки відмічають, що гра "не відповідає рівню Arcane".

Оцінки Redfall від журналістів на Metacritic та Opencritic

Журналісти та ігрові критики, як я і говорив, залишилися не дуже задоволеними. Оцінка Redfall на Metacritic складає 62/100 на момент написання статті.

Оцінка Redfall та Metacritic

На Opencritic ситуація з Redfall не краща. Гру рекомендують всього 28% критиків.

Оцінка Redfall на Opencritic

Відгуки та огляди Redfall від журналістів

Нижче зібрав кілька основних думок з оглядів преси на Redfall:

GamesRadar+ назвали гру незавершеною, та відмітили, що вона не приносить задоволення.

Redfall, зрештою, не відповідає звичайним стандартам Arkane. Відчувається, що гра робилась в поспіху, незавершена та не приносить задоволення від гри.
GamesRadar+, 2.5/5

VG24/7 вважають що гра не відповідає рівню Arcane.

Відлуння минулої слави Arkane, в якому все ще можна почути унікальний голос студії, але більш слабкий, ніж ми очікували.
VG24/7, 3/5

Metro GameCentral в цілому відгукуються більш позитивно, однак, відзначають слабкість квестів.

Іммерсів сім поєднується з кооперативом для чотирьох гравців у цьому шутері від першої особи на вампірську тематику, який вирізняється грамотною стріляниною, але йому бракує винахідливості у виконанні завдань.
Metro GameCentral, 6/10

А ось оглядачу із DualShockers гра сподобалась, та він не відмічає проблем.

Redfall - це шутер з відкритим світом, де ви можете прокрастися вночі по моторошному особняку наодинці, а потім об'єднатися з друзями, щоб поборотися з гіга-вампіром в іншому вимірі. Це дивно, але в хорошому сенсі.
Dualshockers, 85/100

Оцінка гравців на Redfall у Steam

Звичайні геймери також залишились не в захваті від гри. На момент написання гра отримала всього 28% позитивних відгуків у Steam.

Оцінки Redfall у Steam

Відгуки Redfall в стім

Нижче я відібрав кілька відгуків від звичайних геймерів на Redfall.

Якщо не брати до уваги проблеми з продуктивністю, то гра погана. ШІ жалюгідний, навіть на найвищій складності. Управління незграбне. Графіка середня. Світ порожній. Я не розумію, чому ці компанії думають, що можуть брати 70 доларів за недороблене сміття. Я не зміг витримати і години цієї гри.
Sean
Ігровий стартовий пакет нового покоління:
- така ж або навіть гірша графіка, ніж в іграх старого покоління!
- жахлива оптимізація, яка вимагає мінімум RTX 4090 і все одно не може досягти 60 кадрів в секунду!
- ціна в $70-$90 за середню та незавершену гру!
- заява про вибачення після випуску ігор у неробочому стані!
- після місяців виправлень нічого не покращується!
Karan76k
У грі дуже багато багів. Я намагався грати в кооперативі. Я не зміг побачити ні кат-сцен, ні квестових предметів у грі.
Платити 70 фунтів за гру, в яку ти навіть не можеш пограти :D:D:D
Akeilcious
Коментарі
Вибір емоджі
Blumhouse22
Blumhouse22 (Сергій Воронов)
02.05.2023, 12:23

Підтримали флешмоб сирих ігор, і мені здається це мінус Microsoft, тому що коли в тебе основний бізнес це ігри то це ризик випускати ексклюзиви в такому стані при тому що там ексклюзиви взагалі це рідкість тільки обіцяють ну ось ось буде. Я не проти компанії і не хочу щоб вона зникла з ринку тому що потрібна конкуренція. Але така тактика не найкраща щоб переманити нових геймерів.

Reply

Відповісти

LLeeepps
LLeeepps (Назарій Семенюк)
02.05.2023, 15:06

При тому, що це взагалі не мав бути ексклюзив. Після того, як Microsoft придбали студію, PS5 версію скасовували. Напевно вирішили, що для Game Pass`у і так піде🤷‍♂️

Reply

Відповісти

Blumhouse22
Blumhouse22 (Сергій Воронов)
04.05.2023, 09:07

Глянув ігролад, і хочу подякувати Microsoft що вони хоча б це не випускали на Playstation. Мені здається що це сталось із за того що Microsoft хотіла якомога швидше випустити гру, щоб за 3 роки хоча б якийсь ексклюзив був, але забули що його якість не дуже і гра вийшла зарано.

Reply

Відповісти

LLeeepps
LLeeepps (Назарій Семенюк)
05.05.2023, 07:25

Можливо. Там з'явились новини, що Microsoft знали про стан гри, але нічого не робили. Швидше за все дійсно вирішили випустити хоч щось, але зробили тільки гірше. Там в Twitter вже жарти пішли, що Sony хоче оформити 10 річний договір на НЕ випуск Redfall на PlayStation 5😂

Reply

Відповісти

LordMysteriX
LordMysteriX
02.05.2023, 12:43

А піпл дальше буде хавати сирі ігри і терпіти....

Reply

Відповісти

LLeeepps
LLeeepps (Назарій Семенюк)
02.05.2023, 15:04

І поки будуть купувати сирі ігри, доті розробники будуть продовжувати випускати не закінчені продукти 🤷‍♂️

Reply

Відповісти

Wolverine
Wolverine (Roman )
03.05.2023, 01:56
(відредаговано)

Що ж маю відчуття що наступна інформація від ігрових журналістів буде такою "чому 70$ це так мало, треба підняти ще на 30$" і будуть співати такі байки що будемо офігівати з наглості, а сучасні студії наскільки круті що можуть фінансувати ""незалежні"" ігрових журналістів, що ж чудові часи прийшли, продажні, так, усіх їх за курсом. Хто казав щось погано на cyberpunk 2077 за 30$? Що ж для вас спец пропозиція 100$ і можливо гра колись вийде, не нити це ексклюзив. Не вважайте що я тільки про Redfall, ні я про усіх ігри, цього року, окрім Інді, дієвидло... sherlock holmes the awakened 💙💛, hi-fi rush і напевно рімейк resident evil 4. Розумію залишилось ще 242 днів до рік.

Reply

Відповісти