0

Розробники Fall Guys підтвердили вихід редактора рівнів та анонсували ще багато всього

Нещодавно я писав, що студія Mediatonic додасть у гру Fall Guys редактор рівнів, завдяки чому гравці самі зможуть створювати свої власні рівні для гри. Тоді про це повідомляло видання Insider Gaming. І ось розробники підтвердили вихід редактора рівнів у наступному 10 сезоні (4, якщо рахувати від виходу гри у free to play) а також інші зміни у грі.

Трейлер 4 (10) сезону Fall Guys

В трейлері нам показали кілька прикладів рівнів, які, як я зрозумів, були створені новим редактором рівнів, але самими розробниками гри, а не спільнотою. Також анонсували, що в цьому сезоні з'явиться цілих 50 нових карт, однак з виходом буде доступно лише 20, інші 30 будуть додаватися протягом сезону. Швидше за все така кількість пов'язана з тим, що за допомогою редактора рівнів розробники полегшили створення й офіційних рівнів.

Редактор рівнів Fall Guys

Анонс редактора рівнів Fall Guys

В трейлері також показали процес створення однієї з карт, однак, інтерфейс самого редактора був прихований, було видно лише результат та як карта створюється. З'явиться редактор рівнів у Fall Guys з виходом наступного сезону - 10 травня.

Після створення свого рівня ви зможете створити приватну сесію з друзями та пограти на вашій власній мапі. Також ви зможете поділитися своїм рівнем зі спільнотою. Розробники запевняють, що будуть курувати рівні створені гравцями, та створять спеціальний режим, у якому будуть ротуватися рівні гравців.

Новий сезонний пропуск у Fall Guys - Fame Pass

Новий сезонний пропуск у Fall Guys - Fame Pass

Також був анонсований новий сезонний пропуск під назвою Fame Pass. Раніше гра мала один пропуск на весь сезон. Відтепер, це змінилось, і у грі на один сезон буде одразу кілька пропусків. За словами розробників, сумарна кількість нагород з цих пропусків виросте.

Перший Fame Pass у сезоні матиме 6 костюмів та іншу косметику.

Нові костюми у 10 сезоні Fall Guys

Нові костюми у Fall Guys

Як я і говорив раніше, у першому пропуску сезону буде 6 нових костюмів. Декілька з них ви можете побачити на картинці вище.

Судячи з усього в цьому сезоні акцент буде на хайтек тематику.

До речі, тут можна знайти і великодку. Один з костюмів це костюм "піксельного голуба". Швидше за все, це посилання на нещодавно ситуацію з ремейком The Witcher 3: Wild Hunt, де гравці знайшли модельки голубів дуже низької якості, що вилилось у велику хвилю мемів, до якої навіть приєдналися CD Projekt Red.

Коментарі
Вибір емоджі
Blumhouse22
Blumhouse22 (Сергій Воронов)
05.05.2023, 12:41

Дякую за вашу роботу

Reply

Відповісти

LLeeepps
LLeeepps (Назарій Семенюк)
06.05.2023, 10:23

❤️

Reply

Відповісти

Sosombo
Sosombo
14.05.2023, 14:59

Чудово, але гру це не врятує

Reply

Відповісти