4

Міядзакі розповідає подробиці про доповнення для Elden Ring

Основною темою інтерв'ю стало доповнення Shadow of the Erdtree для Elden Ring.

Подробиці DLC Shadow of the Erdtree

  • Раніше в історії FromSoftware бували випадки, коли вона випускала по кілька доповнень для своїх ігор. Серед причин, чому в Елден Рінг вирішили зробити тільки одне DLC - структура геймплея. Гра фокусується на дослідженні світу і почутті пригоди, тому їй необхідні великі просторі локації. Якби Shadow of the Erdtree розділили на шматки, це б порушило відчуття дослідження.
  • У доповненні є якась нова характеристика, яка дає змогу впливати на рівень складності.
  • Нової екіпіровки дуже багато - одних тільки сімейств зброї стане більше на вісім штук.
  • На доповнення поширюються зміни від «Нової гри +». Як додає Міядзакі, в аддоні так багато секретів, що гравці напевно знайдуть щось нове під час перепроходження.
  • Скільки займе проходження DLC, Міядзакі сказати не може. Колись він вважав, що основна гра вимагає близько 30 годин на основну сюжетну лінію, але потім виявив, що в реальності гравці витрачають набагато більше. Мовляв, розробники надто добре знають власне творіння, тому орієнтуватися на їхній час проходження не варто.
  • DLC відповість на деякі питання з основного сюжету, але не стане змінювати історію базової версії. Крім того, більшість NPC з доповнення - це нові персонажі, які в основному сюжеті не з'являються. Але є низка героїв, з якими гравці не знайомляться особисто, - у таких персонажів події з доповнення й основного сюжету можуть перетинатися. Наприклад, DLC розкриє більше подробиць про Тріну і Мікеллу, про існування яких гравці вже знають завдяки лору.
  • У DLC тільки одна кінцівка, хоча гравцям доведеться приймати різні рішення.
  • Для Elden Ring не збираються випускати інші DLC, але, можливо, історію гри продовжать у майбутньому.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree виходить 20 червня.

Коментарі
Вибір емоджі
MrApple561
MrApple561
06.05.2024, 16:58

З нетерпінням чекаю 🤩 У трейлері показали так багато нової зброї і спеціальних навичок, що аж руки сверблять спробувати все це. Треба щоправда персонажа підготувати🤔

Reply

Відповісти

Vlados
Vlados
06.05.2024, 17:20

Мені особливо сподобалися кадри в яких показали бій ногами, дуже цікаво пограти таким персонажем.

Reply

Відповісти

MrApple561
MrApple561
06.05.2024, 17:37

У моєму топі цікавинок це на другому місці) На першому нова зброя типу щит-спис. Я так розумію, його можна буде брати у дві руки як парні мечі і воно буде працювати як щит і спис, чи в дворучний хват і тоді воно буде щось на кшталт парного клинка . Ну принаймні мені здається що так буде Ну і нові звірині молитви мають бути просто супер-крутими)

Reply

Відповісти