6

Демократія перемогла: Sony відмінили обовʼязкову привʼязку PSN акаунту для гравців Helldivers 2 на ПК

Після недавнього скандалу з обовʼязковою привʼязкою PSN акаунту для гравців Helldivers 2 на ПК, Sony змінили свою думку, та скасовували обовʼязкову привʼязку PSN акаунту. Про цей скандал навколо Helldivers 2 та PSN ми писали у цьому матеріалі. Проте це ще не остаточна перемога демократів з Супер-Землі, адже соні обіцяють "повернутися з новим рішенням пізніше", що б це не означало.

В будь-якому випадку, гравці знову довели, що колективно можуть впливати на недолугі рішення великих ігрових компаній. Розробники ж Helldivers 2, вже почали використовувати цю ситуацію у позитивному та гумористичному ключі, про що далі.

Офіційна заява Sony щодо Helldivers 2 на ПК та PSN

Заява соні щодо відміни привʼязки PSN для гравців Helldivers 2 на ПК

Приблизний переклад:

Фанати Helldivers 2, ми почули ваш фідбек з приводу оновлення звʼязування акаунтів в Helldivers 2. Оновлення від 6 травня, яке вимагало обовʼязкового звʼязування облікових записів Steam та PSN для нових гравців, та вимагало б такого звʼязування з 30 травня для активних гравців, не буде впроваджуватись далі.

Ми досі вивчаємо, які рішення будуть кращими для ПК гравців, і ваш зворотний зв'язок був неоціненним. Ще раз дякуємо, що продовжуєте підтримувати Helldivers 2, та ми будемо тримати вас в курсі всіх майбутніх оновлень
Офіційний акаунт PlayStation у Twitter

Реакція розробників Helldivers 2

Тим часом розробники вже з гумором почали ставитись до цієї ситуації. Наприклад, CEO студії Arrowhead вже жартома розмірковує над тим, щоб додати ось такий плащ у гру, на якому зображено графік негативних оглядів у Steam.

Плащ з негативними відгуками Helldivers 2

Тим часом гравці у грі почали отримувати нове завдання від Супер-Землі. Тепер їм потрібно змінити відгуки в Steam на позитивні, щоб відбудувати Супер-Землю.

Завдання з оновленням відгуків у Helldivers 2
Коментарі
Вибір емоджі
MrApple561
MrApple561
06.05.2024, 16:56

Це 100% перемога, але ще не остаточна. Тепер Соні мають повернути доступ до гравців з раніше заблокованих регіонів і тоді вже будемо святкувати по-повній. А може і я собі копію придбаю🙃

Reply

Відповісти

Opdeit
Opdeit
07.05.2024, 07:35

Це зрада, русня зможе грати в Helldiver 2 :(

Reply

Відповісти

LLeeepps
LLeeepps (Назарій Семенюк)
07.05.2024, 07:38

Ну вони грають у все, просто використовуючи VPN та акаунти інших регіонів :( Але Helldivers 2 в них в стімі купити не можна ще з релізу, якщо не помиляюсь, але їх це не зупиняло. Тому не думаю, що для них проблема була б створити PSN акаунт умовної Турції та грати без проблем, а ось нормальним гравцям стало краше)

Reply

Відповісти

Opdeit
Opdeit
07.05.2024, 08:36

Прмо всі використовують VPN і акаунти з інших регіонів?) Ніфіга собі хакери))

Reply

Відповісти

LLeeepps
LLeeepps (Назарій Семенюк)
07.05.2024, 08:38

Очедвино, що не всі. Але якщо він вже зміг це все зробити, щоб гру купити, то і зробити акаунт PSN зможе🤷‍♂️

Reply

Відповісти