6

Ремастер The Last of Us Part II вийде 19 січня на PS5

Компанія офіційно оголосила про ремастер легендарної The Last of Us Part II від студії Naught Dog для консолі PlayStation 5. Одна з найвідоміших ігор останніх років, яка викликала численні суперечки фанатів через несподівані сюжетні рішення, отримає нове покращене видання.

Особливості ремастера The Last of Us Part II

  • Графічні поліпшення, серед яких текстури з підвищеною роздільною здатністю, збільшена дистанція промальовування деталей, тіні, що покращилися, тощо. Також оновлена Part II похвалиться прискореними завантаженнями на PS5 і підтримкою особливостей контролера DualSense.
  • Нативна роздільна здатність 4K у режимі "Якість", а в режимі "Продуктивність" картинка буде відтворюватися в 1440p і масштабуватися до 4K. На екранах з підтримкою змінної частоти оновлення (VRR) знімуть обмеження за кількістю кадрів на секунду.
  • No Return - новий режим з елементами "рогалика" і виживання. У ньому користувачі зможуть випробувати себе в сутичках проти випадкових ворогів. На вибір пропонується кілька персонажів (частину з них доведеться спершу розблокувати) з унікальними характеристиками і стилями ведення бою. Деякі з них стали іграбельними вперше в історії франшизи. Під час забігів геймери обиратимуть нагороди після кожної сутички, прокачуватимуть героя тощо. У міру гри вийде відкрити більше персонажів, скіни для них та інше. Також Naughty Dog прикрутила до режиму таблицю лідерів. Більше відомостей про забаву опублікують ближче до релізу.
  • Режим вільної гри на гітарі з розблокованими інструментами. Перш ніж почати перебирати струни, можна визначитися з персонажем і відповідною локацією, а також підібрати педалі ефектів, щоб змінити звучання.
  • Набір рівнів Lost Levels, який дасть змогу фанатам відвідати локації, вирізані з підсумкової версії. Їх залишили в сирому вигляді та супроводили коментарями від розробників. Таким чином вийде зазирнути за лаштунки Naughty Dog і дізнатися більше про призначення елементів кожного рівня.
  • Свіжозаписані коментарі від керівника Ніла Дракманна, провідної сценаристки Холлі Гросс, а також акторів Троя Бейкера, Ешлі Джонсон і Лори Бейлі. Їх прокручують під час кат-сцен.
  • Усі налаштування доступності з оригіналу разом із новими фічами. Наприклад, передачею голосів вібраціями. Крім того, у Part II впровадять режим для спідраннерів, який раніше з'явився в The Last of Us Part I.
  • Бонусні образи для Еллі, Еббі та їхньої зброї, а також більше налаштувань для фоторежиму.
Скриншот The Last of Us Part II Remastered Скриншот The Last of Us Part II Remastered

Фізичне видання The Last of Us Part II Remastered

Заново пройти нелегкими шляхами Еллі та Еббі в ремастері The Last of Us Part II вийде з 19 січня на PlayStation 5. Передзамовлення почнуть приймати з 5 грудня. У низці країн (США, Велика Британія, Німеччина, Франція, Бельгія, Нідерланди, Люксембург, Італія, Іспанія, Португалія та Австрія) буде доступне фізичне видання зі стілбуком, значками, нашивкою Вашингтонського визвольного фронту і набором колекційних карток.

Фізичне видання The Last of Us Part II Remastered

Тим, хто вже купив тайтл для PS4, за апгрейд до цифрової версії ремастера The Last of Us Part II потрібно заплатити 10 доларів. З версією на носії ситуація та сама - необхідна PS5 з приводом і диск з грою від PS4. Naughty Dog передбачила функцію перенесення збережень з однієї консолі на іншу.

Апгрейд до цифрової версії ремастера The Last of Us Part II

Розробники ремастеру The Last of Us Part II

Якщо вам здається, що топова команда Sony даремно витрачає свій ресурс, випускаючи оновлену версію старої гри, а не щось нове, - вам саме здається. За словами джерела Джордана Міддлера, журналіста сайту Video Games Chronicle, на ремастер направили молодняк Naughty Dog. Основна ж команда Дракманна в поті чола працює "над оригінальним проектом".

Скриншот The Last of Us Part II Remastered Скриншот The Last of Us Part II Remastered Скриншот The Last of Us Part II Remastered
Коментарі
Вибір емоджі
Blumhouse22
Blumhouse22 (Сергій Воронов)
22.11.2023, 19:27

Я ще не пройшов оригінальну 2 частину 😐

Reply

Відповісти