Єкхм. поки був на «курорті» тобі ж на парах по філософії, дивившись список бажаного у «стім» потрапив на гру котра була додана аж у
Я вас Наїбав, напиздів, напиздюнькав, набрехав. Це перша та остання згадка Житомира(Вже друга)
Я, як фан усілякої тяжкої хуйні. Зі свого дитинства шукав у іграх той самий агресивний та тяжкий саунд. І що тоді, що зара. Ігри з таких муз жанром як «метал» не дуже часті. Більше домінують усілякі оркестрові або електронні жанри.
Це не історія цього жанру в іграх. Це тупо назва гри, та її ост котрий дебеліший ніж гра на акустиці.
Після першого ДС. Я існста почав наступну частину. І охуїв що це інша гра майже з усякого погляду.
Це гуглівський дудл, який має цілі дві частини. Без хуйні, перейду до ГГ, а потім до гейплею. (Жарт 47 хромосом)
Тотальний фід. Я не їбу як видалити. Тільт. Ніхуя робити не буду
(Ремарка, я буду розповідати у порядку мого проходження босів, і це тупо
моє враження від гри, Якщо шо, NO OFFENSIVE JUST ROFL’s, Я шуткую. (Мабуть))
Я в перше гамав у Соулс лайк гру. (Якщо не брати до уваги Дві пройдені глави.
(Чи як воно там називалося у NIOH.))
Я не вмію писати вступи.
Тому полетіли.
Трошки розповім про «Йолопа (Це ім’я персонажа мого)» і про босів, про усе інше, пізніше. Зробив я того ще вилупка, взяв “Крадія (Thief. If you English gentlemen)” Та Дар «відмичка (master key)»
Крч, це почалося як неділю тому. Чомусь, на комп'ютері став пропадати інтернет сам по собі. Саме цікаве що тільки на ПК. Ну так ось, я й з провайдером 2 дні розмовляв, й старий роутер ставив (що допомогло) переробив усе що міг, ну так ось. Майже неділю я їбався з цим. Й виявилось, що проблема у цій Їбаній грі, Я неділю тому собі придбав роутер 5G та інтернет, й проблема у тому, що геншин не може у 5Ж (Я не знаю чому, живіть з цим). Енивей. Для мене шок, що це саме у цій грі. Не у Риот гамес, на цей час сама велика контора нездар. А у Ми Ху Е, Бюджет якої складав 100 міліонів$ на 2019 рік.
Це, можете вважати, майже усі потрачені гроші на League of Legends за усі роки його існування. (Я утрирую, але мій посил ви зрозуміли.) Короче кажучи. Усю неділю їбала мені мізки ця фігня.
Я написав це, вам на майбутнє. Чисто якщо шо, то ви так типу, ХОБА,
Основні Тези:
1. **Захист авторських прав**: Закон надає авторам (тобто творцям) права на визнання їх творів і заборону неправомірного використання цих творів іншими особами.
2. **Творчий характер**: Закон захищає лише творчі результати, які мають характер оригінальності та неповторності, що виражається в особливому творчому внеску автора.
3. **Права авторів та права спадкоємців**: Закон визначає права авторів та надає можливість спадкоємцям на спадщину авторських прав після смерті автора.
Хочу нагадати, що я все ще живий. Й напиздив усього по трішечки.
Cradle, це гра від української студії «Flying Cafe for Semianimals» це був першим та останній проєкт цієї студії, випущена у 2015 році, та являє собою квест… але Виконавчий керівник студії Ілля Толмачов